امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تازه ها

تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دي ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۲۴ | کد خبر : 4446
چاپ

مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان خبر داد:

تحویل 10 هزار هکتار از زمین‌های شهرستان باوی به جهاد کشاورزی خوزستان

مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی استان خوزستان از تحویل بیش از 10 هزار هکتار از زمین های شهرستان باوی به جهاد کشاورزی استان تا پایان امسال خبر داد.
مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی استان خوزستان از تحویل بیش از 10 هزار هکتار از زمین های شهرستان باوی به جهاد کشاورزی استان تا پایان امسال خبر داد.

مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان خبر داد:تحویل 10 هزار هکتار از زمین‌های شهرستان باوی به جهاد کشاورزی خوزستان تا پایان سال مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی استان خوزستان از تحویل بیش از 10 هزار هکتار از زمین های شهرستان باوی به جهاد کشاورزی استان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، کوروش قیصری نیا امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران از ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی خوزستان، اظهار کرد: در شهرستان باوی تاکنون 17 هزار هکتار از اراضی، تحت پوشش شبکه اصلی قرار گرفته و توسط سازمان آب و برق تامین آب شده است.

وی افزود: باید شبکه فرعی آبیاری و زهکشی در کلیه این اراضی احداث شود.

مدیر ناحیه 3 حوزه کارون و دز طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی استان خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: 2 هزارهکتار از این اراضی که مربوط به ملاثانی است، طی سالیان گذشته شبکه فرعی آبیاری و زهکشی آن انجام شده است.

این مسؤول اضافه کرد: دیگر اراضی که حدود  15 هزار هکتار است در حال احداث و تکمیل هستند و از این مقدار حدود 5 هزار هکتار بطور کامل تکمیل و به جهاد کشاورزی شهرستان باوی جهت بهره برداری تحویل داده شده است.

قیصری‌نیا اضافه کرد: 5هزار هکتار دیگر از این اراضی نیز در حال تکمیل است و تا آخر امسال تحویل جهاد کشاورزی خواهد شد و همچنین 10 هزار هکتار از 15 هزار هکتار اراضی تا پایان امسال تکمیل و تحویل جهاد کشاورزی خواهد شد.

نظرات کاربران

  • پربازدید هفته
  • ماه
  • سال
خطا در دریافت اطلاعات

اوقات شرعی

نظرسنجی

طراحی سایت را چگونه ارزیابی میکنید ؟