امروز سه شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۷

تازه ها

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ساعت ۰۱:۰۷ | کد خبر : 3418
چاپ

مدیر جهاد کشاورزی آبادان عنوان کرد:

اعطاي تسهیلات گلخانه اي در شهرستان آبادان

مدیر جهاد کشاورزی آبادان با بيان مطلب فوق گفت: برای حمایت از تولیدات کشاورزی ، تسهیلات احداث گلخانه در سطح شهرستان آبادان اعطاء می‌شود.
مدیر جهاد کشاورزی آبادان با بيان مطلب فوق گفت: برای حمایت از تولیدات کشاورزی ، تسهیلات احداث گلخانه در سطح شهرستان آبادان اعطاء می‌شود.

 

به متقاضیان احداث گلخانه در شهرستان  آبادان  تسهيلات داده مي شود.

بنا بر گزارش روابط عمومي سازمان جهادكشاورزي خوزستان :مدیر جهاد کشاورزی آبادان با بيان مطلب فوق  گفت: برای حمایت از تولیدات کشاورزی ، تسهیلات احداث گلخانه در سطح شهرستان آبادان اعطاء می‌شود.

ناجی شهیب‌ زاده گفت: متقاضیان در صورت داشتن مالکیت زمین و آورده سهم ۲۰ درصدی اولیــــه می توانند تسهیلات دریافت کنند.

وي  با اشاره به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل، اعطای این گونه تسهیلات را در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و  افزایش تولید در واحد سطح ، تولید بیش از یك محصول در سال، افزایش كیفیت محصول تولیدی كه با كنترل دقیق و بهتر آفات و بیماری ها با روش های كنترل بیولوژیكی و كاهش مصرف سموم كه باعث افزایش كیفیت محصول و افزایش صادرات و حفظ محیط زیست می شود، صرفه جویی در مصرف آب  را از مزاياي  كشت گلخانه اي برشمرد.

شهيب زاده با بيان اين مطلب كه  ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای جوانان و كار آموختگان كشاورزی نیز از جمله اهداف این طرح میباشد ،گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و یا مراکز خدمات تحت پوشش این مدیریت در روستاها و داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظرات کاربران

  • آخرین اخبار
  • پربحث ترین اخبار
  • پربازدید هفته
  • ماه
  • سال
خطا در دریافت اطلاعات

اوقات شرعی