امروز دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تازه ها

تاریخ انتشار : شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ساعت ۰۱:۳۹ | کد خبر : 12171
چاپ

کم شدن فاصله بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی با اجرای امر به معروف و نهی از منکر

رییس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: یکی از راه های کم شدن فاصله بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات می باشد.
رییس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: یکی از راه های کم شدن فاصله بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات می باشد.

کم شدن  فاصله  بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی با اجرای امر به معروف و نهی از منکر

رییس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: یکی از راه های کم شدن  فاصله  بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رییس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان گفت: نقش هر مسلمان در تعیین سرنوشت جامعه و تعهدی که باید در پذیرش مسئولیت های اجتماعی داشته باشد ایجاب می کند او ناظر و مراقب همه اموری باشد که پیرامون وی اتفاق می افتد این مطلب در فقه اسلامی تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر مطرح شده و از مهم ترین مبانی تفکر سیاسی یک مسلمان به شمار می رود. 

حجه الاسلام و المسلمین عبدالرضا دغاغله افزود: یکی از راه های کم شدن  فاصله  بین محیط اداری و تراز انقلاب اسلامی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات می باشد.

وی ادامه داد: برگزاری 5 جلسه شورای  امر به معروف و نهی از منکر، صدور احکام برای اعضای شورا، تشکیل گروه های یاوران معروف و صدور کارت برای آنها ، برگزاری دوره های آموزشی و صدور گواهی اتمام دوره، تشکیل هسته های تذکر لسانی خواهران و برادران، نصب بنر و ... از جمله مهمترین اقدامات صورت گرفته دراین خصوص در سازمان جهاد کشاورزی استان می باشد.

نظرات کاربران

  • پربازدید هفته
  • ماه
  • سال
خطا در دریافت اطلاعات

اوقات شرعی

نظرسنجی

طراحی سایت را چگونه ارزیابی میکنید ؟