امروز يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸

تازه ها

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ساعت ۰۳:۱۲ | کد خبر : 10830
چاپ

تولید محصول گواهی شده با آموزش مدیران کنترل کیفی

دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در خوزستان برگزار می شود.
دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در خوزستان برگزار می شود.

 

تولید محصول گواهی شده با آموزش مدیران کنترل کیفی

دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در خوزستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رییس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در استان خبر داد.

ژاله کریمی نژاد افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، ارتقاء سلامت انواع محصولات زراعی و باغی است به ویژه در خصوص طرح مهم ارتقاء سلامت 8 محصول سیب زمینی، پیاز، سیب درختی، پرتقال، گوجه فرنگی و خیار( در فضای آزاد و گلخانه ای) این طرح می تواند به صورت عملیاتی در مزارع قابلیت اجرایی داشته و به استقرار سلامت ذر جامعه کمک شایانی نماید.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی در راستای مدیریت جامع محصول(ICM )  می باشد که بسیار فراگیر بوده و مدیریت تلفیقی آفات ، بیماری ها و علف های هرز  نیز در دل آن مستتر می باشد .با اجرای این طرح ، تغذیه اصلی خاک و حتی افزایش کارایی مصرف آب نیز اعمال می گردد بدین ترنیب خاک مغذی شده و بهره وری افزایش می یابد.

کریمی نژاد ادامه داد:این دوره آموزشی یک روزه و به مدت 8 ساعت می باشد که در تاریخ 25 اسفند ماه سال جاری در مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان توسط استاد گروه گیاهپزشکی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران تدریس می گردد.

وی در پایان تصریح نمود: انتظار می رود پس از پایان  این دوره از سوی کشاورزان با مدیران کنترل کیفی قراردهایی منعقد گردد که منجر به تولید محصول گواهی شده شود.

نظرات کاربران

  • آخرین اخبار
  • پربحث ترین اخبار
  • پربازدید هفته
  • ماه
  • سال
خطا در دریافت اطلاعات

اوقات شرعی

نظرسنجی

طراحی سایت را چگونه ارزیابی میکنید ؟